Autodiagnostika

Kaasaegsed autod sisaldavad suurt hulka elektroonilisi komponente. Need võimaldavad teil mugavalt ja ohutult sõita. Siiski tasub meeles pidada, et ka elektriseadmed vajavad kontrolli.

Pädeva diagnostika läbiviimine algfaasis võimaldab teil rikke kiiresti ja täpselt tuvastada ning vältida suuri rikkeid.

Pardaarvuti kõige olulisem funktsioon on enesediagnostika. Auto ise võib teatada erinevatest probleemidest: piduriklotside kulumine, madal vedelikutase, madal rõhk ja mootoriprobleemid. Kuid mõnda probleemi ei suuda pardaarvuti ise tuvastada.

Seetõttu pakume diagnostikat enam kui 60 margi sõiduautodele, aga ka väikebussidele. Diagnostika viiakse läbi diagnostilise skanneri abil, mis on üks AUTELi autosüsteemide diagnoosimise valdkonna juhte .

Pärast auto skaneerimist väljastatakse prinditud aruanne auto elektrooniliste süsteemide seisukorra kohta.

Meil töötavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes teevad üksiksõlmedele või kogu süsteemile tervikuna detailse diagnoosi ning annavad vajalikku soovitusi Teie auto jaoks. Lisaks koostavad veaotsingu programmi ja remondiprogrammi.

Meiega on väga lihtne ühendust võtta! Kas telefoni teel +372 5507 074, e-posti teel info@sadco.ee või veebisaidil oleva vormi kaudu. Esimesel võimalusel kontrollime teie auto üle!