Automaatkäigukasti õlivahetus

Üha enam loobuvad juhid traditsioonilisest manuaalkäigukastist automaatkäigukasti asemel. Automaatkäigukast on hea kasutada, kuid remont on kallis. Selle seadme professionaalne ja õigeaegne õlivahetus aitab pikendada automaatkäigukasti eluiga.

Sellist protseduuri ei soovitata iseseisvalt läbi viia, kuna see võib häirida isegi töötava käigukasti tööd. Parim lahendus on meiega ühendust võtta.

Samuti peaksite järgima tootja soovitusi. Kui autot kasutatakse keerulistes tingimustes, vajab automaatkäigukast hooldust.

Keerulised tingimused:

  • sage liikumine ummikute rütmis - hakkas liikuma-peatus;
  • järskude kiirenduste ja pidurdamisega sõitmine;
  • kasutamine mägistes tingimustes;
  • haagisega sõitmine;
  • maastikusõidud - mudane pinnas, liiv jne.

Kauplustes on suur valik nii originaalõlisid kui ka teiste tootjate tooteid. Sadco eksperdid ei soovita säästa ja osta võrraste tootjate tooteid, isegi kui omadused on peaaegu samad. Fakt on see, et tavalise asendusega ei ole võimalik kogu vana vedelikku tühjendada. Osa jääb automaatkäigukasti. Erinevate tootjate toodete segamisel võib tekkida keemiline reaktsioon, mille käigus jõudlus väheneb. Üldiselt ei ole sellisel juhul raha  kokkuhoid õigustatud. 

Abi saamiseks võtke meiega ühendust ja aitame pikendada Teie auto eluiga!

Meiega on väga lihtne ühendust võtta! Kas telefoni teel +372 5507 074, e-posti teel info@sadco.ee või veebisaidil oleva vormi kaudu. Esimesel võimalusel kontrollime teie auto üle!