MB Sprinter 2012

Mootori vahetus

MB Sprinter 2012:

Mootori vahetus

MB Sprinter 2012

Viga: Mootor on kulunud.

Sümptomid:

  • Sõiduki käivitamisraskused.
  • Raske tühikäik
  • Vähenenud mootori võimsus
  • Suurenenud kütusekulu
  • Sinine või valge suitsu väljalaskesüsteemist
  • Mootori hoiatustuli põleb

Soovitus: Vahetage mootor välja.

Põhjus:

Mootor on sõiduki kõige olulisem osa, mis toodab sõiduki edasiliikumiseks vajalikku jõudu. Kui mootor on kulunud, võib see põhjustada mitmesuguseid probleeme, sealhulgas raskusi sõiduki käivitamisel, rasket tühikäiku, vähenenud mootori võimsust, suurenenud kütusekulu ja sinist või valget suitsu heitgaasist.
Mercedes-Benz Sprinter 2012 puhul on kulunud mootori remondikulud sageli võrreldavad mootori täieliku väljavahetamise kuludega. Lisaks annab mootori vahetamine kliendile uue alguse ning aitab tagada sõiduki töökindluse ja pikaealisuse.
Miks me soovitame kasutatud mootorit:
Kasutatud mootorid võivad olla kulunud mootori väljavahetamiseks kulutasuv viis. Oluline on siiski osta kasutatud mootor usaldusväärsest allikast ja lasta seda enne paigaldamist kvalifitseeritud mehaanikuga kontrollida.
Antud juhul õnnestus meil hankida sisse väga heas seisukorras, väikese läbisõiduga mootor, mille meie mehaanikud lasid enne paigaldamist põhjalikult üle kontrollida. Samuti andsime kliendile kasutatud mootorile garantii.

Kokkuvõte:

Soovitasime kliendile vahetada mootori tema 2012. aasta Mercedes-Benz Sprinteris. See oli kõige otstarbekam lahendus, sest see annaks kliendile uue alguse ja aitaks tagada tema sõiduki töökindluse ja pikaealisuse. Klient nõustus meie soovitusega ja me vahetasime mootori välja. Selle tulemusena sai õnnelik klient oma tööhobuse kiiresti tagasi, säästes tuhandeid eurosid kaubiku väljavahetamise kuludelt. Võtke meiega ühendust ja me hindame kõiki võimalusi teie kalli sõiduki jaoks.