Toyota Corolla 2007

Mootori remont

Toyota Corolla 2007 mootori remont

Toyota Corolla 2007

Saime 2007. aasta Toyota Corolla, millel oli tõsiseid probleeme pärast hõõgpistiku väljavahetamise katset. Selle protseduuri käigus murdus süüte ots ja sattus põlemiskambrisse. Autoomanik käivitas mootori ja purunenud süüteküünal kahjustas kolvi ning painutas ka ventiile. Mootor hakkas esimese silindri kompressiooni puudumise tõttu ebaühtlaselt tööle.

Probleemi lahendamiseks alustasime silindripea eemaldamisega. Seejärel kontrollisime seda põhjalikult ja tegime kindlaks remondivajaduse. Remondi käigus asendasime kahjustatud osad ja taastasime silindripea õige geomeetria.

Oluline on märkida, et selliste tööde tegemisel kasutame ainult kvaliteetseid osi ja järgime rangelt tehnoloogilisi protsesse, et tagada remondi vastupidavus ja usaldusväärsus.

Pärast remondi lõpetamist testisime mootorit, et tagada selle täielik töövõime. Tulemus meeldis kliendile, kes hindas meie tööd kõige kõrgemal tasemel.

Oleme uhked oma kogemuste ja professionaalsuse üle keeruliste tehniliste probleemide lahendamisel. Kui teil on oma autoga sarnaseid probleeme, võtke meiega ühendust – oleme valmis pakkuma teile kvaliteetset ja usaldusväärset remonti.