VW Passat 2012

Jahutussüsteemi remont 

Jahutussüsteemi remont VW Passat 2012

Jahutussüsteemi remont Passat 2012

Meile saabus 2012. aasta Passat, mille jahutussüsteemis oli probleemiks kõrge rõhk. Selline olukord võis põhjustada tõsiseid tagajärgi mootorile, mistõttu alustasime kohe probleemi diagnoosimist ja kõrvaldamist.

Esimene samm oli jahutussüsteemi lahtivõtmine ja konsulteerimine autoomanikuga võimalike remondivõimaluste osas. Otsustati mitte ainult silindripea remont, vaid ka kolvirühma täielik vahetus.

Silindripea remont hõlmas tihendite, tihendite ja muude kuluvate elementide väljavahetamist. Kasutasime ainult kvaliteetseid varuosasid, et tagada jahutussüsteemi pikaajalisus ja töökindlus.

Kolbirühma väljavahetamine nõudis mootori täielikku demonteerimist ja selle edasist kokkupanekut uute komponentidega. Kõik tööd teostasid meie teeninduse kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on laialdased kogemused Volkswageni autode remondis.

Pärast kõigi tööde lõpetamist testisime jahutussüsteemi, et veenduda selle täielikus toimimises. Klient oli tulemusega rahul ja märkis meie meeskonna kõrget professionaalsust.

Oleme uhked, et pakume oma klientidele igakülgset lähenemist mis tahes autoprobleemide lahendamiseks. Kui teil on probleem teie auto jahutussüsteemiga, võtke meiega ühendust – me teeme kõik endast oleneva, et teie auto oleks taas täiuslikus korras!