VW Passat 2016 

Webasto paigaldmaine

VW Passat 2016 Webasto lisakütteseadme paigaldamine

VW Passat 2016 Webasto paigaldmaine

Meie töökoja poole pöördus klient palvega paigaldada oma 2016. aasta Volkswagen Passatile Webasto kaubamärgiga vedeliku lisakütteseade. Klient esitas paigaldamiseks originaalvarustuse ja originaalvaruosad.

Enne tööde alustamist viisime läbi auto põhjaliku diagnostika, et veenduda selle sobivuses valitud kütteseadmega. Pärast seda alustasime seadme paigaldamist, järgides rangelt tootja soovitusi ning kasutades ainult kvaliteetseid tööriistu ja materjale.

Pärast paigaldamist aktiveerisime kütteseadme arvuti kaudu, kontrollides selle toimimist ja kõigi süsteemide õigsust. Tulemusena töötas kõik täpselt nii, nagu originaalvarustus peaks toimima.

Klient oli tulemusega täiesti rahul ja avaldas tänu tehtud kvaliteetse töö eest. Oleme uhked, et pakume oma klientidele professionaalset teenust lisaseadmete paigaldamiseks ja püüame alati saavutada kõrgeimat töökvaliteeti.

Kui teil on soov paigaldada oma autole lisaseadmeid, võtke meiega ühendust – me garanteerime professionaalsuse ja vastutustundlikkuse igas projektis!