VW T5 2012

Käigukasti remont

VW T5 Käigukasti remont

VW T5 2012

Hiljuti pöördus 2012. aasta VW T5 auto omanik meie autoteeninduse poole probleemiga, et 5. ja 6. käigul on käigukasti vibratsioon ja kõrvaline müra. Sellised sümptomid võivad viidata tõsistele probleemidele käigukastiga, mistõttu alustasime kohe diagnostikat.

Esimene samm oli käigukasti eemaldamine üksikasjalikuks kontrollimiseks, et teha kindlaks müra ja vibratsiooni põhjus. Pärast põhjalikku kontrollimist oli selge, et probleem oli seotud sünkronisaatori, laagrite ja paari hammasrattaga. Need komponendid mängivad käigukasti töös olulist rolli, tagades sujuvad käiguvahetused ilma liigse müra ja vibratsioonita.

Diagnoositulemuste põhjal pakkusime kliendile välja vahetada rikutud osad. Selleks kasutasime ainult originaalvaruosi või nende kvaliteetseid analooge, et tagada käigukasti pikk kasutusiga ja usaldusväärne töö.

Osade vahetamise protsess hõlmas vana käigukasti demonteerimist, uute osade paigaldamist ja hilisemat kokkupanekut. Kõik tööd teostasid meie teeninduse kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on laialdased kogemused VW autode remondis.

Pärast remondi lõpetamist viisime läbi proovisõidu, et veenduda, et ei esine müra ega vibratsiooni. Klient jäi tulemusega rahule ja märkis meie meeskonna kõrget professionaalsust.

Oleme uhked, et pakume oma klientidele igakülgset lähenemist mis tahes autoprobleemide lahendamiseks. Meie meeskond on valmis võtma ette ka kõige keerulisemad ülesanded ja tagama kvaliteetse tulemuse. Kui teil on oma autoga probleeme, võtke meiega ühendust – teeme kõik endast oleneva, et taastada teie auto täiuslikkus!